Про нас

Міський методичний кабінет - структурниЙ підрозділ управління освіти виконавчого комітету КоВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, працює відповідно до Положення , затвердженого наказом управління освіти виконкому Ковельської міської ради  від 26.03.2009 р. №123,  локальних нормативних актів, які регламентують роботу усіх підсистем системи методичної роботи в місті:

- положення про методичну раду ;

- положення про індивідуальну інноваційну діяльність педагогічних працівників;

- положення про методичне об’єднання педагогічних працівників;

- положення про творчу групу тощо.

Міський методичний кабінет  реалізовує проблемне питання „Розвиток професійної компетентності педагогів через інноваційні підходи в науково-методичній роботі». З цією метою  створено систему методичної роботи з педагогічними працівниками, структурними елементами якої є:

·        Методична рада;

·        32 міських методичних об’єднання ;

·        Школа резерву керівних кадрів;

·        Міська школа становлення педмайстерності «Перспектива»;

·        Школи молодого педагога при міських методичних об’єднаннях;

·        10 авторських шкіл майстрів педагогічної справи; керівники – учителі- методисти, переможці та лауреати обласного і всеукраїнського етапів конкурсу «Учитель року»;

·        Школа молодого вихователя «Паросток»;

·        Школа управлінської діяльності.

Пріоритетні напрями роботи ММК з педагогічними кадрами:

- підвищення методологічної, правової та рефлексивної  культури педагогічних і керівних кадрів;

- оперативна підготовка вчителів до роботи за новими програмами і підручниками в умовах Нової української школи.

- підвищення кваліфікації педагогів до рівня, потрібного для впровадження інновацій у конкретному закладі освіти;

- опанування і застосування в управлінській діяльності нових інформаційних технологій, системного підходу на основі менеджменту.